Hapka, Petr: Nejznámější filmové melodie pro souborovou hru (2-5 hráčů) / partitura + party

Kód: R425
Nejprodávanější Nejprodávanější Právě koupeno Právě koupeno
zpět na předchozí výběr
Vydavatel: Český rozhlas
Hudební styl: muzikály • film • televízia
Hudební úprava: partitúra + party
Obsazení: malý súbor (do 10 hudobníkov)
kvintet
Obtížnost: mierne pokročilý
Provedení: sada (partitura + party)
Série: Souborová hra
Tento titul Vám nabízí album filmových melodii, které Petr Hapka napsal do známých českých filmů jako jsou Holky z porcelánu, Páni kluci, Léto s kovbojem, Deváté srdce, Panna a netvor, Bylo nás pět,… zobraziť viac
19,56 €
+ -

skladem, ihned k odeslání

Doprava zadarmo CZ od 62,55 €

zdieľajte s priateľmi:

Seznam skladeb (11)

  1. Nestůj a pojď (Páni kluci)
  2. Bylo nás pět
  3. Fešák Hubert
  4. Frajerů je kolem nás jak kvítí (Fešák Hubert)
  5. Panna a netvor
  6. Tak ako ja (Holky z porcelánu)
  7. Veselé lyžování (Krakonoš a lyžníci)
  8. Den pro mou lásku
  9. My všichni školou povinní
  10. Deváté srdce
Otevřít seznam skladeb (11)

Popis produktu

Tento titul Vám nabízí album filmových melodii, které Petr Hapka napsal do známých českých filmů jako jsou Holky z porcelánu, Páni kluci, Léto s kovbojem, Deváté srdce, Panna a netvor, Bylo nás pět, Krakonoš a lyžníci a další. Všechny melodie pro souborovou hru upravil Petr Vaněk.
Titul obsahuje partituru pro čtyři hlasy a klavír plus samostatně vložené rozepsané party - čtyři hlasy v C ladění (čtvrtý hlas je basovém klíči) a první tři hlasy v Bb ladění. První tři hlasy mohou hrát jakékoliv sopránové a altové nástroje, např. housle, viola, flétny, hoboje, klarinety, trubky, saxofony. Čtvrtý hlas je určen pro nástroje basové či tenorové jako violoncello, kontrabas, fagot nebo trombon. Klavírní part může hrát také cembalo nebo varhany. Stačí si tedy zvolit nástroje, které máte k dispozici, rozdat jednotlivé party a můžete začít hrát!

Petr Hapka (1944–2014) bol český hudobník, skladateľ populárnej a filmovej hudby, spevák a dirigent.